top of page

Kantrybė  
        Pasitikėjimas 
                           Meilė

″Gyvenimas tai ne tik didžiausia dovana žmonėms, bet ir atsakomybė prieš artimus. Kartu mes galime išmokti nekelti skausmo nei sau, nei aplinkiniams, o būti pavyzdžiu kaip drauge įmanoma nuversti kalnus″

Apie Mane

Esu Liutauras, žmogus, sūnus, tėvas, draugas, kaimynas…. Toks pat, kaip ir jūs.
Tik man likimas nutiesė šiek tiek kitokį kelią.

P1080526-2-removebg.png

individualios konsultacijos

Individualios konsultacijos metu subalansuoju ir aktyvuoju energetinių centrų veiklą, suteikiu tolimesniam sveikimui, bei puikios dvasinės ir psichologinės būklės palaikymui svarbia gyvybinę energiją. Išklausau ir atsakau į rūpimus klausimus.

Individuali konsultacija geriausiai tinka tiems žmonėms, kurie nori asmeninės pagalbos asmeniniais klausimais. Suteikiu visišką konfidencialumą ...

SEMINARAI SU LIUTAURU VIKTORINU

Meditacija ir praktika, kaip pagrindiniai instrumentai, kurie padeda atstatyti vidinės energijos tėkmę, pagerina gyvenimo kokybę ir vysto dvasinį intelektą. Liutauro seminarai – svarbių žinių šaltinis.
Liutauro seminarai padeda atkurti vidinį žmogaus energijos srautą, kuris padeda pašalinti pagrindiniuose žmogaus energijos centruose ir kanaluose susidariusius kamščius ir taip užkerta kelią galimų ligų vystymuisi.

Dalyvauti kviečiami visi, norintys suprasti ligų priežastis, sužinoti, kaip pagerinti savo sveikatą, nenaudojant vaistų. Seminaruose išmoksite energijos išteklių atkūrimo praktikų, ir gyvenimo kokybės gerinimo pratimų tinkančių kiekvienai dienai. Tai padeda mums atgauti reikalingą ir būtiną pusiausvyrą, kad toliau galėtume laisvai džiaugtis kasdieniu gyvenimu be perdėto ar susikaupusio streso.

Corner Logo Left Light.png
bottom of page