Vebinarai

Vebinarai

Mano vebinarai skirti priminti sau kas tu esi, padeda sugrįžti į jausmus, į save. Prisimename, kokia to prasmė ir kodėl tai svarbu. Kassavaitiniai vebinarai padeda neatitrūkti, nepamiršti praktikų ir technikų, kurios gydo.

Labai lengva pasinerti į socialinį gyvenimą, pasinerti į darbus ir pamesti visą tą nuostabią būseną, dėl kurios stengeisi ir dirbai, kai sunkesnis momentas gyvenime užklupo. Tuomet pradedame vėl save naikinti, o ne kurti, kas vėl atveda į pradinį tašką, nuo ko ir pradėjome. 

vEBINARŲ PIRKIMAS

Vebinarų pirkimas vyksta kaip ir įprastas pirkimas internetu.
Dedate į krepšelį pasirinktą vebinarą (perkant antradienio ir ketvirtadienio vebinarus vienu metu, automatiškai bus pritaikoma nuolaida).
Einate į krepšelį, kuris yra viršuje, dešinėje pusėje, ir spaudžiate mygtuką “KREPŠELIS”.
Jūs būsite nukreipiami į krepšelio puslapį. Dar kartą patikrinkite norimus įsigyti vebinarus ir paspauskite mygtuką “APMOKĖTI”.
Atsidarius sekančiam langui suvedate reikiamus duomenis.
SVARBU! Rašykite tik naudojamą ir veikiantį elektroninį paštą, nes būtent į jį gausite nuorodą ir unikalų slaptažodį, su kuriuo prisijungsite į vebinarus.
Toliau einate į apmokėjimą, kuris vyksta per Paysera mokėjimų sistemą.
Atlikus apmokėjimą, pasitikrinkite elektroninį paštą. Ten gausite laišką su nuoroda ir slaptažodžiu.
Jeigu nematote laiško patikrinkite “šlamšto” (spam) skiltį.
Atsidarę laišką paspauskite gautą nuorodą, kuri nukreips į internetinį puslapį. Atsidarys langas su laukeliu į kurį suvesite gautą slaptažodį, ir viskas! Jūs vebinare.
Nuoroda į vebinarą ir slaptažodis veiks vieną savaitę.

Antradienio Vebinaras

€20.00

Ketvirtadienio Vebinaras

€20.00

prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite visas naujienas pirmieji

Tik naujienlaiškio prenumeratoriai gaus išskirtinius pasiūlymus ir slaptus Liutauro laiškus, kupinus išminties ir motyvacijos, visapusiškos pusiausvyros kūrimui ir palaikymui.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top