Visos paslaugos

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Neretai į mane kreipiasi žmonės, kuriems jau niekas kitas nebegali padėti. Žmonės su sunkiomis ligomis, fizinio kūno, psichologinėmis ir dvasinėmis. Dirbame visapusiškai.

Tik atėjęs į individualią konsultaciją žmogus gali geriausiai pajausti, kad jis yra šis tas daugiau nei tik fizinis kūnas.

Kai žmogus pajaučia, kad jo fiziniame kūne vyksta procesai, man jo net neliečiant, jis supranta, kad jis yra žymiai daugiau. Tuomet jis suvokia ir visko esmę, kur iš tiesų yra visko pradžia. Laimės ir sveikatos pradžia, taip pat ir susinaikinimo pradžia. 

Individualių priėmimų metu subalansuoju ir aktyvuoju energetinių centrų veiklą, suteikiu tolimesniam sveikimui bei puikios dvasinės ir psichologinės būklės palaikymui svarbią gyvybinę energiją.

Taip pat atsakau į visus kilusius klausimus, sprendžiame asmeninius sunkumus, keičiame požiūrį į situacijas ir gyvenimą. Labai daug dalykų gyvenime priklauso tik nuo požiūrio. 

Kai žmogus jaučia vidinę pusiausvyrą – jo fizinis kūnas pradeda sveikti.

Šiuolaikinis gyvenimo būdas ir aplinka, kurią susikuriame, dažnai veda mus į susinaikinimą. Tikslas įdiegti žmoguje sveikimo programą ir atsikratyti susinaikinimo programos.

Aš mėgstu sakyti: „Žiūrėkite, kaip aš galiu jus paveikti, tai įsivaizduokite ką jūs patys galite su savimi padaryti, reikia tik šiek tiek žinių, praktikos ir laiko ir jūs galėsite padėti patys sau, gydyti save, nes jūsų kūnas pats žino ką daryti.

Juk ir žaizdos pačios užsitraukia. Kartais prireikia pagalbos, bet užsitraukia. Aš ir esu ta pagalba, kurios kartais reikia.”.

Seminarai

Seminarai svarbūs dėl keleto priežasčių:

⦁ Seminaruose susirenka žmonės su savo patirtimis ir istorijomis. Taip yra sukuriama labai palaikanti atmosfera. Kai mes susiduriame su sunkumais, ligomis, šalia esantys žmonės, dažnu atveju, negali taip stipriai palaikyti ir suprasti, kaip su tuo jau susidūręs žmogus. Tai išgyvenęs gali pasidalinti savo patirtimis ir sėkmės istorija, gali, iš tiesų, stipriai palaikyti ir padrąsinti, kas yra labai svarbu gijimo kelyje.

⦁ Seminaruose dalyvaujantis žmogus įgauna galimybę išmokti pasirūpinti pats savimi, nesitikint pagalbos iš kitų ir nepatikint savo gyvybės niekam kitam, o daugelį dalykų gyvenime laikyti savo rankose ir išmintingai vertinti susiklosčiusias situacijas.

⦁ Seminaruose mokinu unikalių, autentiškų meditacijų ir kvėpavimo technikų. Taip pat, medituodami grupėje sukuriame labai stiprų energetinį lauką, o aš padedu, paskirstau energiją ir prižiūriu, kad viskas vyktų sklandžiai. Stengiuosi, kad žmogus pajaustų nepamirštamus jausmus, su niekuo kitu nepalyginamas būsenas ir išsineštų iš seminaro nepamirštamą patirtį.

⦁ Lankydamasis seminaruose žmogus lavina dvasinį intelektą ir pajaučia ką reiškia kai kūnu teka Dieviška energija. Dvasinis intelektas yra visko esmių esmė. Tai žmogaus gyvenimas jausmais, pasitikėjimas savo vidiniu žinojimu, nebūvima primityvia gyvybės forma.

Retritai

Retritai, yra ta vieta, kurioje žmogus visiškai atsijungia nuo sociumo. Žmonės įsikuria gamtos apsuptyje. Užsiėmimai vyksta ne visą dieną. Vienas tikslų yra sukurti tokią programą, kad žmogus turėtų laiko pabūti su savimi, pailsėti, pakeliauti, susipažinti ir pabendrauti.

Programa sukurta taip, kad informacijos ir praktikų kiekis dar labiau neišsekintų žmogaus.

Vienas svarbiausių retrito tikslų yra aktyvuoti visus žmogaus jausmus. Būti akimirkoje, čia ir dabar ir jausti. PAJAUSTI aplinką, joje esančius kvapus, pamatyti gamtos galybę ir paliesti žemę, vandenį, medžius. Išgirsti medžių ošimą ir paukščių čiulbėjimą.
Rytas prasideda su lengva mankšta, vėliau vyksta praktikos, tuomet šiek tiek teorijos, dvasiniam inteketui lavinti, ir pabaigai pasiliekame praktinius užsiėmimus.

Būdami retrituose visą programos laiką, mes giliai įsitraukiame į meditacinę būseną, atsipalaiduojame, paleidžiame bėgančias mintis, protą, rūpesčius ir giliai ilsimės.

Vebinarai

Vebinarai yra skirti bendram geros būsenos palaikymui, padeda neatitolti nuo jau pasiektų rezultatų, nuo savęs, sukuria bendrumo jausmą. Laikui bėgant tiesiog tampi bendruomenės dalimi.

Labai lengva pasinerti į socialinį gyvenimą, pasinerti į darbus ir pamesti visą tą nuostabią būseną, dėl kurios stengeisi ir dirbai, kai sunkesnis momentas gyvenime užklupo. Tuomet pradedi vėl save naikinti, o ne kurti, kas vėl atveda į pradinį tašką, ten kur ir pradėjai.

Mano vebinarai skirti priminti sau kas tu esi, padeda sugrįžti į jausmus, į save. Prisimename, kokia to prasmė ir kodėl tai svarbu. Kassavaitiniai vebinarai padeda neatitrūkti, nepamiršti praktikų ir technikų, kurios gydo.

Vebinarai yra naudingi ir tuo, kad vykstant vebinarui eina energijos srautas, kurį jauti ne tik tu, bet ir namuose esantys žmonės, tavo šeima. Namai valosi nuo blogos energijos, įsivyrauja taika ir ramybė.

Vebinaras gali veikti fone ir vis tiek atliks savo darbą. Poveikį pajaučia visi esantys aplinkui.

prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite visas naujienas pirmieji

Tik naujienlaiškio prenumeratoriai gaus išskirtinius pasiūlymus ir slaptus Liutauro laiškus, kupinus išminties ir motyvacijos, visapusiškos pusiausvyros kūrimui ir palaikymui.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top